BLIŻEJ SIEBIE – ZAPRASZAMY NA WARSZTATY DOBREJ KOMUNIKACJI

Zastanawiasz się jak poprawić relacje z najbliższymi? Jak w sposób konstruktywny rozwiązywać konflikty, pozostawać w zgodzie ze sobą i szanować innych. To już jesteś na dobrej drodze prowadzącej do dobrej komunikacji!

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób dochodzić do porozumienia, czerpać radość i satysfakcję z dobrych relacji, weź udział w drugiej edycji warsztatów poświęconych dobrej komunikacji zatytułowanych „Bliżej Siebie” – zachęca Joanna Woynarowska, psycholog z Punktu Interwencji Kryzysowej (PIK) Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie, która będzie prowadziła warsztaty. Zapraszamy przede wszystkim mieszkańców Sopotu, ale jeśli udziałem w warsztatach będą zainteresowane inne osoby i będą wolne miejsca oczywiście przyjmiemy osoby spoza Sopotu – dodaje J.Woynarowska.

Na spotkaniach dowiecie się Państwo jakie znaczenie ma spostrzeganie siebie i innych w dobrej komunikacji – zachęca Joanna Woynarowska. Będziecie mieli okazje przyjrzeć się swoim sposobom komunikacji jak również poznacie techniki w jaki sposób można dochodzić do porozumienia, czerpać radość i satysfakcje z dobrych relacji. Jak rozwiązywać konflikty, pozostawać w zgodzie z sobą i szanować innych. Poprawiać jakość swojego życia, być skutecznym negocjatorem swoich potrzeb.

Cykl warsztatów obejmuje sześć spotkań, z którego każde będzie poświęcone innej tematyce. Spotkania będą odbywać się w piątki od godz. 16.30 do 18.00 w zależności od zgłaszanych potrzeb co tydzień lub co dwa tygodnie. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 kwietnia pod numerem tel. 58 550-14-14, a spotkania rozpoczną się w maju 2012r.

Ilość miejsc w grupie jest ograniczona. Rozpoczęcie warsztatów będzie poprzedzone jednym spotkaniem indywidualnym mającym na celu odpowiedni dobór osób do grup, jak również dokładne określenie potrzeb osób zainteresowanych udziałem w warsztatach.