WARSZTATY DLA RODZICÓW SAMOTNIE WYCHOWUJĄCYCH DZIECI

Jeśli jesteś osobą samotnie wychowującą dziecko…zdarza Ci się doświadczać trudności…chcesz wiedzieć jak je pokonywać…zgłoś się na warsztaty dla rodziców samotnie wychowujących dzieci.

Samotne wychowywanie dziecka wymaga wielu poświęceń, ale jeśli wszystko dobrze się zorganizuje i odkryje wartość życia w samotnym rodzicielstwie, przyniesie satysfakcję i radość – przekonuje Agnieszka Januszewska, psycholog z sopockiego Punktu Interwencji Kryzysowej (PIK), który jest organizatorem warsztatów.

Zapraszamy osoby mieszkające w Sopocie do udziału w bezpłatnych warsztatach. Dzieciom w tym czasie zapewnimy osobne zajęcia.

Samotni rodzice często spotykają się z krzywdzącym stereotypowym postrzeganiem. Udział w warsztatach pozwoli im wzmocnić poczucie własnej wartości i uświadomi, że nie są „gorsi”. Warsztaty są także szansą na wymianę informacji pomiędzy rodzicami, okazją do wzajemnego wsparcia i podzielenia się swoimi doświadczeniami – dodaje Agnieszka Januszewska.

Zapisy przyjmujemy od 1 września, warsztaty rozpoczną się w październiku.

Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 58 551-57-41 w Punkcie Interwencji Kryzysowej (PIK) w Sopocie Al. Niepodległości 759a (I p. pok. nr 7) w godz. 8.00 – 18.00.