ZA RĘKĘ Z TATĄ – WARSZTAT DLA RODZICÓW
Jak wygospodarować czas na zabawę z dzieckiem? Czy liczy się ilość dawanego czasu, czy jakość? Skąd czerpać inspiracje na wspólne zabawy? Na te i szereg innych pytań odpowiemy podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu. ,,Mamo, Tato, co ty na to?”, które odbędzie się 18 listopada w Sopocie.
Tym razem zapraszamy na warsztaty „Za rękę z Tatą” rodziców i dzieci w wieku od 4 do 7 lat.
Na warsztaty zaprasza Uniwersytet SWPS, Urząd Miasta Sopotu, psychologowie oraz pedagodzy współpracujący ze Stowarzyszeniem „Zielona Myśl” .
Wstęp wolny, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: http://www.swps.pl/strefa-rodzica/wydarzenia/sopot/13991-za-reke-z-tata.
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Do udziału w warsztatach zapraszamy nie tylko ojców.
18 listopada 2016 r., godz. 17.00–18.30, sala 106
Uniwersytet SWPS w Sopocie
ul. Polna 16/20
Warsztaty poprowadzą:
Katarzyna Janasiewicz-Nowak – psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog. Prowadzi prywatną praktykę. Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jako Prezes Stowarzyszenia „Zielona Myśl” współtworzy od ponad 12 lat świetlicę socjoterapeutyczną na Płycie Redłowskiej, a od 6 lat pracuje jako psychoterapeuta w Punkcie Pomocy Psychologicznej dla rodziców niemowląt i małych dzieci „Początek w Rodzinie”. Powadzi szkolenia oraz warsztaty dla rodziców, pracowników instytucji zajmujących się pomocą dzieciom i ich rodzinom.
Grażyna Olczyk-Gorycka – mgr pedagogiki, neurologopeda, członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Od lat związana z Zespołem Szkół nr 13 w Gdyni, gdzie prowadzi zajęcia terapii dysleksji oraz terapię logopedyczną dzieci z opóźnionym rozwojem mowy.
Joanna Banaszczyk – psycholog, psychoterapeuta, seksuolog. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną w Gabinecie Terapii Psychologicznej i Seksuologicznej w Gdyni. Pracuje w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Zajmuje się psychoterapią indywidualną dzieci i dorosłych oraz psychoedukacją z zakresu przeciwdziałania przemocy, umiejętności komunikacyjnych oraz edukacji seksualnej.