PFRON zaprasza do udziału w badaniu ankietowym

W związku z ograniczeniami w poruszaniu się i w dostępie do sklepów, wynikającymi ze stanu epidemii ogłoszonego w Polsce, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeprowadza ogólnopolskie badanie pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”.

Celem badania jest uzyskanie wiedzy na temat potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie zaopatrywania się w  artykuły pierwszej potrzeby oraz sposobów radzenia sobie w realizacji zakupów. Wyniki badania przyczynią się do określenia możliwych form wsparcia osób z niepełnosprawnościami w zakresie zaopatrzenia w podstawowe artykuły. W badaniu wezmą udział przede wszystkim osoby niepełnosprawne, a także instytucje i organizacje dysponujące wiedzą na tematy objęte badaniem.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do udziału w badaniu. Gwarantujemy pełną anonimowość odpowiedzi. Wyniki badania będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień.

Wypełnienie ankiety zajmie około 10 minut. Aby rozpocząć wypełnianie ankiety, należy kliknąć na podany niżej link lub skopiować go i wkleić w okienko przeglądarki internetowej. Prosimy o wypełnienie ankiety do 8 maja 2020 r.

Link do elektronicznej wersji ankiety:

https://ankiety.pfron.org.pl/limesurvey/index.php/742231?lang=pl