Zapraszamy do udziału w konkursie na Sopocką Szopkę Bożonarodzeniową

Serdecznie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością, uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej i innych placówek o podobnym profilu działalności do udziału w dziesiątej jubileuszowej edycji konkursu na „Sopocką Szopkę Bożonarodzeniową”.

Zachęcamy do tworzenia szopek, w które wplecione będą elementy zabytkowej i współczesnej architektury stanowiącej charakterystyczny pejzaż Sopotu oraz elementy marynistyczne. Sopot posiada ciekawą architekturę między innymi; molo, przystań jachtową, słynną uliczkę Monte Cassino, Krzywy Domek, leśny  amfiteatr i można te elementy wykorzystać przy tworzeniu dzieła.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które traktujemy jako płaszczyznę i możliwość spotkania się wszystkich osób zaangażowanych w opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, ale przede wszystkim dajemy okazję do spotkania i nawiązania przyjacielskich relacji pomiędzy samymi osobami z niepełnosprawnością.

Zgłoszenie chęci udziału w konkursie należy przysłać do dnia 22 listopada 2018 r. na adres e-mail: k.kalanska@mopssopot.pl.

Prace należy dostarczyć najpóźniej do dnia 30 listopada 2018 r. (transport prac we własnym zakresie). W wyjątkowej sytuacji po wcześniejszym ustaleniu i wyrażeniu zgody przez organizatora konkursu, prace można dostarczyć do 3 grudnia 2018 r. do godz.12.00.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wernisaż szopek odbędzie się 6 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Specjalnych  nr 5  w Sopocie, ul. Kazimierza Wielkiego 14.

Organizator:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie
Środowiskowy Dom Samopomocy – Ośrodek Adaptacyjny
81-780 Sopot, Kazimierza Wielkiego 14
tel./fax (58) 551-65-24,  601 841 470

Regulamin konkursu w załączniku poniżej.