Bezpłatne zajęcia dla dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością

Fundacja Sport na Zdrowie zaprasza dzieci z terenu Sopotu z orzeczoną niepełnosprawnością do udziału w bezpłatnych zajęciach:

 1. Rehabilitacja w basenie solankowym Metodą Halliwicka.
  Warunkiem udziału w bezpłatnych zajęciach jest wiek 0-18 lat, orzeczenie o niepełnosprawności oraz zamieszkanie w Sopocie. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu od początku marca 2019 r. Rodzic wchodzi do basenu razem z dzieckiem. Rekrutacja trwa do 22 lutego 2019.
  Link do ankiety zgłoszeniowej.: https://goo.gl/forms/jjZrWrDlPk3U3EFE3
 1. „Uprawiajmy sport – uwalniajmy zdrowie”.
  Warunkiem udziału w projekcie jest wiek 6-16 lat, zamieszkanie w Sopocie i zdiagnozowana astma, atopowe zapalenie skóry, otyłość lub wady postawy. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu od miesiąca kwietnia 2019 roku. Zajęcia odbywać się będą na basenie solankowym, na sali gimnastycznej oraz na wodach Zatoki Gdańskiej. Rekrutacja trwa do 22.03.2019 roku.
  Link do ankiety zgłoszeniowej.: https://goo.gl/forms/viIq4Xse0FLHshtH2
 1. „Sport na Zdrowie  – sekcja sportowa: sporty wodne; dla dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością”
  Uczestnicy będą trenować sporty wodne oraz uczestniczyć w zajęciach ogólnorozwojowych. Zajęcia odbywać się będą w terenie, na sali gimnastycznej, w basenie solankowym oraz na wodach Zatoki Gdańskiej. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu od kwietnia do października 2019 roku na terenie Sopockiego Klubu Żeglarskiego. Warunkiem uczestnictwa jest: orzeczenie o niepełnosprawności, zamieszkanie w Sopocie, wiek 6-18 lat.
  Link do ankiety zgłoszeniowej.: https://goo.gl/forms/Lo2eGfJ5xLkk4SE82

Wszystkie wyżej wymienione projekty dofinansowane są przez Prezydenta Miasta Sopotu.

Organizatorem projektów jest Fundacja Sport na Zdrowie – tel. 539 621 647, www.terapiaisport.pl