KAWIARNIA DLA SENIORA” ZAPRASZA RÓWNIEŻ W WAKACJE

Sopockie lokale, które uczestniczą w projekcie „Kawiarnia dla Seniora” zapraszają seniorów również w sezonie letnim. Zmienione zostały tylko godziny, w których seniorzy mogą skorzystać z kawy lub herbaty za symboliczną złotówkę, inaczej bowiem działają sopockie lokale w okresie wakacyjnym.

Sopocianie powyżej 60 roku życia nadal mogą korzystać z uprzejmości lokalnych kawiarni i wybrać się na kawę lub herbatę za symboliczną złotówkę. Na spotkaniu z Wiceprezydent Sopotu, panią Joanną Cichocką – Gula, które miało być podsumowaniem VII edycji projektu „Kawiarnia dla Seniora”, lokale w nim uczestniczące zadeklarowały, że w tym roku będą kontynuować projekt również w sezonie letnim. Zmienione zostały tylko godziny, w których seniorzy mogą skorzystać z kawy lub herbaty w ramach projektu „Kawiarnia dla seniora”, inaczej bowiem działają sopockie lokale w okresie wakacyjnym.

Przypominamy, że sopoccy seniorzy mogą skorzystać z „Kawiarni dla Seniora” na podstawie Karty Sopockiej, którą można bezpłatnie odebrać w Urzędzie Miasta Sopotu. Karta Sopocka ważna jest z dowodem tożsamości, upoważnia do zniżek w instytucjach kultury, obiektach sportowo – rekreacyjnych i lokalach gastronomicznych. Seniorzy, tak jak wszyscy mieszkańcy Sopotu mogą korzystać z wielu zniżek, jakie oferują posiadaczom Karty Sopockiej różne firmy i instytucje, w tym również kawiarnie.

 

Kawiarnie, które w sezonie letnim, lipiec – sierpień zapraszają seniorów w ramach „Kawiarni dla Seniora”:

  1. Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14

poniedziałek – piątek – 8.00 – 16.00

  1. Kawiarenka Turystyczna, Plac Zdrojowy 2

poniedziałek – piątek – 9.00 – 11.00

  1. Dziupla Sopot – Wine & coffee, ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 19

poniedziałek – piątek – 9.00 – 14.00

  1. Klub Atelier, Aleja Franciszka Mamuszki 2

poniedziałek – piątek – 10.00 – 18.00

  1. 3 Siostry, Powstańców Warszawy 6 (Dom Zdrojowy)

poniedziałek – piątek – 11.00 – 14.00