ZABAWY MIKOŁAJKOWE DLA DZIECI

Sekcja ds. Rodzin sopockiego MOPS-u zorganizowała zabawę choinkową dla dzieci z rodzin, które objęte są wsparciem MOPS-u. Na świąteczne spotkanie zaproszonych zostało 40 dzieci w wieku 3-9 lat. Zabawa odbyła się w Willi Balitica.

Dyrektor MOPS-u Pan Andrzej Czekaj powitał dzieci i złożył świąteczne życzenia.

Dzieci chętnie uczestniczyły w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów z Travel Estrada z Gdyni. Oprócz tańców i konkursów z nagrodami dzieci mogły obejrzeć pokaz magicznych sztuczek oraz klauna cyrkowca, który rozbawił wszystkich obecnych. Oczywiście najbardziej oczekiwanym gościem był Mikołaj. Wszystkie dzieci otrzymały paczki, które zostały przygotowane we współpracy ze sklepem spożywczym „Oliwka” z Sopotu.

Podczas zabawy choinkowej, zarówno dzieci jak i rodzice mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku (ciasta, ciastka, owoce, soki, kawa, herbata).

20 dzieci z rodzin objętych pomocą MOPS-u zostało zaproszonych na Bal Mikołajkowy do Hotelu Sheraton w Sopocie. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in. Elf Show (sztuczki cyrkowe), świąteczna fabryka prezentów, występ muzyczny, zabawy sprawnościowe i kreatywne, quizy świąteczne, Strefa Maluszka. Dla wszystkich dzieci przygotowano słodki poczęstunek oraz świąteczne paczki.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy!